Gin Admin Theme (5.0.9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: User
se: Geavaheaddji

en: Close
se: Gidde

en: Log out
se: Logge eret

en: Hide
se: Čiega
