Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc13) - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Version
lv: Versija

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: Create
lv: Izveidot

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Media
lv: Multivide

en: System
lv: Sistēma

en: Appearance
lv: Izskats

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: Log out
lv: Iziet

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Red
lv: Sarkans

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Blocks
lv: Bloki

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Green
lv: Zaļš

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Compact
lv: Kompakts

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: Back to site
lv: Atpakaļ uz vietni

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Narrow
lv: Šaurs

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija

en: All @count items selected
lv: Izvēlēti visi @count vienumi
