Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc16) - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Version
sk: Verzia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Header
sk: Hlavička

en: Custom
sk: Vlastná

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Media
sk: Médiá

en: System
sk: Systém

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Profile
sk: Profil

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Select all rows in this table
sk: Označiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Deselect all rows in this table
sk: Odznačiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Red
sk: Červená

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Blocks
sk: Bloky

en: Hide
sk: Skryť

en: Green
sk: Zelená

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Edit %title
sk: Upraviť %title

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Yellow
sk: Žltá

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: Back to site
sk: Späť na stránku

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: Narrow
sk: Úzky
