Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc8) - en to ja translation catalogue (62 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Administration
ja: 管理

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Version
ja: バージョン

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Layout
ja: レイアウト

en: User
ja: ユーザー

en: Files
ja: ファイル

en: Create
ja: 作成

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Web Server
ja: ウェブサーバー

en: Database
ja: データベース

en: Header
ja: ヘッダー

en: Custom
ja: カスタム

en: Media
ja: メディア

en: System
ja: システム

en: Appearance
ja: テーマ

en: Profile
ja: プロフィール

en: Close
ja: 閉じる

en: Log out
ja: ログアウト

en: Extend
ja: 機能拡張

en: Red
ja: レッド

en: Shortcut
ja: ショートカット

en: Blocks
ja: ブロック

en: Green
ja: グリーン

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Memory limit
ja: メモリの制限

en: Edit %title
ja: %titleを編集

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Yellow
ja: イエロー

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Compact
ja: コンパクト

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Collapse
ja: 折りたたむ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Back to site
ja: サイトへ戻る

en: Administrative toolbar
ja: 管理ツールバー

en: Last Cron Run
ja: 最後の Cron 実行

en: Third party settings
ja: サードパーティ設定

en: Drupal Version
ja: Drupal バージョン

en: Return to site content
ja: サイトコンテンツへ戻る

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: Narrow
ja: 幅狭

en: General System Information
ja: システム全体の情報

en: Zero items selected
ja: アイテムが選択されていません

en: All @count items selected
ja: すべてのアイテム（@count 個）が選択されています

en: Select all media
ja: すべてのメディアを選択

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
ja: メディアのプレビューでエラーが発生しました。作業を保存してこのページを再読み込みしてください。
