Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc8) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Log out
sr: Одјави се

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Narrow
sr: Уско
