Gin everywhere (1.1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu
