Gin everywhere (1.2.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Published
ja: 掲載

en: Authoring information
ja: 投稿の情報

en: Not published
ja: 非掲載

en: URL path settings
ja: URLエイリアスの設定

en: Last saved
ja: 最終更新

en: Not saved yet
ja: 未保存
