Gin everywhere (1.2.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Last saved
az: Son saxlandı

en: Not saved yet
az: Hələ saxlanmayıb
