Gin everywhere (1.3.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད
