Gin everywhere (1.3.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Published
da: Udgivet

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: URL path settings
da: Alternativ URL

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu
