Gin everywhere (1.3.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen
