Gin everywhere (1.3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Last saved
th: บันทึกล่าสุด

en: Not saved yet
th: ยังไม่ได้บันทึกไว้
