Gin everywhere (1.3.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Published
tr: Yayında

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Last saved
tr: Son kaydedilen

en: Not saved yet
tr: Henüz kaydedilmedi
