Gin everywhere (1.4.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Not published
ast: Ensin espublizar
