Gin everywhere (1.4.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Published
eo: Publikigita

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj
