Gin everywhere (1.4.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: Published
he: מפורסם

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Not published
he: לא מפורסם

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
