Gin everywhere (1.4.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje
