Gin everywhere (1.4.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Not published
hu: Rejtett

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve
