Gin everywhere (1.4.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Published
ro: Publicat

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Not published
ro: Nepublicat

en: URL path settings
ro: Opțiuni cale URL

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă
