Gin everywhere (1.4.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené
