Gin everywhere (1.2.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері
