Gin Layout Builder (1.0.0-beta11) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ps: مخليد

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
