Gin Layout Builder (1.0.0-beta11) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
