Gin Layout Builder (1.0.0-beta13) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও
