Gin Layout Builder (1.0.0-beta14) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
