Gin Layout Builder (1.0.0-beta14) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Preview
is: Undansýning

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
