Gin Layout Builder (1.0.0-beta16) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
