Gin Layout Builder (1.0.0-beta7) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Regions
sv: Regioner

en: Pagination
sv: Paginering

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan
