Gin Layout Builder (1.0.0-beta9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
