Gin Layout Builder (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: unpublished
is: óbirt

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
