Gin Layout Builder (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Edit %title
ja: %titleを編集

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
