Gin Layout Builder (1.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Save
gl: Gardar

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Back to Administration
gl: Volver a Administración
