Gin Layout Builder (1.0.0-rc4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Edit %title
el: Επεξεργασία %title

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
