Gin Layout Builder (1.0.0-rc5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Save
be: Захаваць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Edit %title
be: Редагаваць %title
