Gin Layout Builder (1.0.0-rc5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: unpublished
cs: skryto

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Save
cs: Uložit

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Edit %title
cs: Upravit %title

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
