Gin Layout Builder (1.0.0-rc5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Save
fi: Tallenna

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Edit %title
fi: Muokkaa %title

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
