Gin Layout Builder (1.0.0-rc5) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Save
nl: Opslaan

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: View %title
nl: %title bekijken

en: Edit %title
nl: Bewerk %title

en: Pagination
nl: Paginering

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Gin Layout Builder Settings
nl: Gin Layout Builder-instellingen

en: Configure the settings of Gin Layout Builder.
nl: De instellingen van Gin Layout Builder beheren.

en: Back to Administration
nl: Terug naar het beheer

en: Hide sidebar panel
nl: Zijbalkpaneel verbergen

en: Preview Regions
nl: Voorbeeldweergave gebieden

en: Preview Content
nl: Voorbeeldweergave inhoud

en: Gin Layout Builder settings
nl: Gin Layout Builder-instellingen

en: Load Toastify
nl: Toastify laden

en: Do not load
nl: Niet laden
