Gin Layout Builder (1.0.0-rc5) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Save
sk: Uložiť

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Edit %title
sk: Upraviť %title

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
