Gin Layout Builder (1.0.0-rc5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Save
th: บันทึก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
