Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Save
da: Gem

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Last
da: Sidste

en: First
da: Første

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Composer
da: Komponist

en: Edit %title
da: Redigér %title

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
