Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Last
hi: अंतिम

en: First
hi: पहला

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें
