Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Page
km: ទំព័រ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Edit %title
km: កែសម្រួល %title
