Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Last
oc: Darrièr

en: First
oc: Primièr

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Edit %title
oc: Editar %title

en: Current page
oc: Pagina actuala
