Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Save
fa: ذخیره

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Last
fa: آخرین

en: First
fa: اولین

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Last page
fa: صفحۀ آخر
