Gin Layout Builder (1.0.0-rc6) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
