Gin Layout Builder (1.0.0-rc7) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
