Gin Layout Builder (1.0.0-rc7) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Save
jv: Simpen

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Edit %title
jv: Sunting %title
