Gin Layout Builder (1.0.0-rc7) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Page
ku: پەڕە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Edit %title
ku: دەسکاریکردنی %title
