Gin Layout Builder (1.0.0-rc7) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu
