Gin Layout Builder (1.0.0-rc7) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Save
uk: Зберегти

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Last
uk: Останній

en: First
uk: Перший

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Composer
uk: Композитор

en: Edit %title
uk: Редагувати %title

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
